Nabídka - výuka hry na violoncello, kontrabas a basovou kytaru

Základní umělecká škola Uherský Brod minulý rok nově nabídla vzdělávání ve hře na violoncello. Rádi bychom letos rozšířili počet žáků hrajících na tento nástroj. Výuka je realizována v obou stupních vzdělávání - v I. stupni studia pro žáky od 7 let, ve II. stupni studia pro žáky od 14 let. Přihlásit se mohou stávající žáci hudebního oboru i úplní začátečníci bez předchozí hudební průpravy. Je nutné pouze podat přihlášku a dostavit se k přijímacímu řízení.

Od příštího školního roku bychom rádi nabídli výuku hry na kontrabas a baskytaru. Kdo máte zájem o výuku hry na tyto nástroje, podejte přihlášku a přijďte k přijímacímu řízení. Protože tato nabídka přichází téměř v závěru přijímacího řízení, je výjimečně možné domluvit si jiný termín na telefonu 572 63 24 31 nebo 572 63 45 75.